خرید جوراب عمده | خرید جوراب عمده در تهران | تولید و پخش جوراب عمده

خرید جوراب عمده

خرید جوراب عمده در بازار تهران

خرید جوراب عمده در بازار تهران ، امروزه مراکز متعددی در زمینه تولید و پخش جوراب در تهران فعال هستند که هر کدام با استفاده از سیاست کاری خود دست به فروش عمده جوراب زده‌اند.

از طرفی بیشتر خریداران جوراب عمده تمایل دارند تا با تولید کننده های جوراب ارتباط مستقیم داشته باشند. با این وجود خریداران دسترسی بهتری به خرید عمده جوراب در طرح ها و مدل های مختلف دارند.

به طور کلی سعی می شود تا تولید و  پخش جوراب عمده در تهران به صورت مستقیم و بدون واسطه بین خریدار و تولید کننده جوراب صورت پذیرد.

تولیدی جوراب کاراس در نظر دارد تا با ارائه مدل های مختلف و بهترین کیفیت، خرید جوراب عمده را برای خریداران آسان سازد.

محصولات

تولیدی جوراب کاراس در طرح ها و مدل های مختلف سعی در خدمت رسانی و پخش محصولات خود می باشد. که از جمله این محصولات می توان به: تولید مدل های مختلف جوراب مردانه، تولید مدل های مختلف جوراب زنانه، تویلد و پخش جوراب های بچه گانه و نوزادی و همینطور تولید جوراب نانو می باشد.

خرید جوراب عمده

خرید جوراب عمده ، یکی از مراکز تولید و پخش جوراب بازار بزرگ تهران می باشد که در آن جا با مدل های مختلف جوراب رو به رو خواهید شد. تولیدی جوراب کاراس نیز به عنوان یکی از برترین مراکز تویلد و پخش جوراب می باشد که می توانید برای خرید جوراب عمده با ما در تماس باشید تا خرید جوراب شما به راحتی هر چه تمام تر انجام شود.

بریا خرید جوراب می توانید از روش های زیر وارد عمل شوید:

 1. خرید جوراب عمده به صورت حضوری
 2. خرید جوراب عمده به صورت تلفنی و تماس با مدیر فروش تولیدی جوراب
 3. خرید جوراب از طریق شبکه های اجتماعی
تولید و پخش جوراب عمده ، تولید جوراب

خرید جوراب عمده اینترنتی

خرید جوراب عمده اینترنتی ، امروزه در بسیاری از مناطق جهان خرید به صورت اینتنرنتی جتنشین خرید حضوری و گشت و گذار در بازار شده است. با خرید اینترنتی شما به راحتی می توانید در منزل خود و تنها با زدن چند دکمه، ساعت ها در وقت و تنرژی خود صرفه جویی کنید و خرید خود را آنلاین انجام دهید.

برای خرید جوراب عمده ، می توانید به سایت کاراس مراجعه کرده و خرید خود را به ثبت برسانید و در کم ترین زمان ممکن خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 تولیدی جوراب کاراس تنوع زیادی در فروش جوراب دارد و تا به امروزتوانسته تا اعتماد مشتریان را در خصوص خرید اینترنتی جلب کند. زیرا متاسفانه افراد سودجویی هستند که از طریق فروش اینترنتی دست به کلاه برداری می زنند و اعتماد مردم را نسبت به خرید اینترنتی از بین می برند.

کانال خرید جوراب عمده

کانال خرید جوراب عمده ، حتما تا به حال در شبکه های مجازی، با کانال های متفاوتی در زمینه فروش البسه مواجه شده اید. یکی دیگر راه های دسترسی به خرید جوراب عمده پیدا کردن یک کانال خوب و مورد اعتماد می باشد.

با ما در شبکه های مجازی همراه باشید تا از مزیت های آن بهره مند شوید:

 • اطلاع از شارژ شدن محصولات جدید
 • امکان مشاهده قیمت خرید جوراب
 • اطلاع از تخفیفات در نظر گرفته شده د مناسبت ها مختلف
 • مشاهده رنگ بندی جوراب ها

خرید عمده جوراب فانتزی

خرید عمده جوراب فانتزی ، در سال های اخیر خرید جوراب های فانتزی رواج یافته است و محبوبیت زیادی را در بین عموم مردم پیدا کرده است. از ویژگی های مهم خرید جوراب فانتزی تنوع در طرح و شاد بودن رنگ ها در این نوع از جوراب ها است. خرید جوراب اغلب این جوراب ها در بین بانوان و کودکان مورد توجه قرار می گیرد.

قیمت خرید جوراب عمده در تهران

قیمت خرید جوراب عمده در تهران ، جوراب ها با توجه به نوع استفاده مواد اولیه در آن ها، طرح، سایز و اندازه آن ها قیمت های مختلفی دارند. در واقع باید بگوییم که قیمت خرید جوراب به این عوامل و برخی عوامل دیگر وابسته می باشد.

برای مثال قیمت خرید جوراب فانتزی با جوراب های ساده متفاوت خواهد بود و یا جورابی که از پنبه و الیاف طبیعی تولید می شود تفاوت قیمت بسیاری با جوراب هایی دارد که از پلی استر و اکریلیک تولید شده‌اند. شما می توانید برای خرید جوراب به شماره های موجود در سایت مراجعه کنید.

خرید جوراب عمده در کرج

خرید جوراب عمده در کرج ، افراد زیادی از بوی ناخوشایند پا خسته شده اند و راه های متفاوتی را برای رهایی از این مشکل امتحان کرده اند، ولی به نتیجه مطلوبی نرسیده اند.

یکی از موثر ترین راه ها را برای جلوگیری از بوی بد پا خرید جواب مناسب است. جوراب هایی که در عمده فروشی جوراب کرج به کاربران عرضه می شود، از بهترین مواد اولیه تولید شده اند.

تولید کننده جوراب در تهران

تولید کننده جوراب در تهران ، تولید های جوراب امروزه دستگاه های جوراب بافی قدیمی را کنار گذاشته اند، و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز دست به تولید جوراب زده اند.

استفاده از دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری کمک شایانی به تولید جوراب کرده است. با استفاده از این دستگاه ها تنوع در طرح، رنگ و مدل جوراب های تولید شده افزایش می یابد که این امر افزایش مشتری در سلیقه های مختلف را در پی دارد و تولید کننده هایی در این صنعت موفق خواهند بود که بتوانند مشتری بیش تری جذب کنند.

خرید جوراب عمده از تولیدی جوراب کاراس دارای برخی مزایا برای خریداران جوراب عمده می باشد. با خرید جوراب عمده می توانید با قیمت خیلی مناسب برای فروشگاه خود جوراب تهیه کنید. زیرا خرید جوراب عمده نسبت به خرید جوراب تکی دارای قیمت مناسب تری می باشد.

پس برای خرید جوراب عمده یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده شما به وسیله پیک در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید. 

ضمن اینکه باید بگوییم به مناسبت مختلف تولیدی جوراب کاراس برای خرید جوراب عمده برخی تخفیف های ویژه در نظر می گیرد که با مراجعه به سایت به صورت روزانه می توانید از این تخفیف ها استفاده لازم ببرید.

تولیدی جوراب مردانه

خرید جوراب عمده

خرید جوراب عمده ، جوراب یکی از پوشش های مهمی است که از زمان های خیلی دور توسط زنان و مردان مورد استفاده قرار می گرفت. در سال های گذشته جوراب از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و دیگر به آن به چشم یک پوشاک پیش پا نگاه نمی کنند.

خرید جوراب

خرید جوراب ، با توجه به این که خرید جوراب بین مردم از ارزش بالایی برخوردار شده است، تولیدی های جوراب نیز افزایش یافته اند تا نیاز مردم را به خوبی بتوانند برطرف کنند.

با افزایش تعداد تولیدی جوراب ، تنوع در طرح ها و همینطور جنس آن ها افزایش یافت و برای خرید جوراب دست کاربر را باز نگه داشته است تا بتواند از بین جوراب ها یک انتخاب درست داشته باشد.

خید جوراب عمده

خرید جوراب عمده از تولیدکنندگان

خرید جوراب عمده ، کشور ایران با وجود پتانسیل های خوبی که دارد در زمینه تولید جوراب دارای کشش های بسیار خوبی است و ما شاهد تولید جوراب های با کیفیت در تولیدی های مختلف داخلی هستیم.

امروزه با وجود تولیدی های جوراب که در سراسر کشور وجود دارند، دیگر برای خرید انواع جوراب مردانه، زنانه و بچگانه به صورت عمده نیاز نیست که زحمت زیادی کشید. 

در پخش عمده جوراب با وجود تنوع کاملی که از انواع جوراب زنانه، مردانه و بچه گانه وجود دارد، از طریق ارتباط با بهترین تولیدکنندگان می‌توان به راحتی همه نیازهای خود برای تامین جوراب برای بوتیک خود را را انجام داد و تولید عمده جوراب با تنوع بسیار زیادی صورت می‌گیرد که از تولیدی عمده می توان خرید محصولات با کیفبت و متنوع را انجام داد.

خرید عمده جوراب از تولیدی

خرید عمده جوراب از تولیدی ، در تولیدی عمده جوراب از طریق عرضه مستقیم جوراب از تولیدی دست واسطه ها کوتاه شده و از این طریق با مغازه‌داران به سراسر کشور ارتباط مستقیمی صورت می گیرد که این موضوع باعث کاهش قیمت ها و سود بیشتر برای فروشندگان جوراب خواهد شد.

در تولیدی عمده جوراب با وجود تنوع بسیار زیادی که صورت می گیرد، بخش عمده جوراب با تنوع مختلف زنانه، مردانه، بچه گانه و با تضمین کیفیت صورت می‌گیرد و انواع جوراب در اختیار تمامی فروشندگان سراسر کشور قرار خواهد گرفت. به طوری که برای ارتباط با بسیاری از این تولیدی ها فقط می توان با برقراری تماس سفارشات خود را انجام داد.

تولیدی های جوراب ، جوراب را به صورت عمده به فروش می رسانند و از مواد درجه یک و با کیفیت برای تولید انواع جوراب استفاده می‌شود، تا بتوان از نظر کیفیت مطلوب و همچنین از نظر قیمت و تنوع مدل طیف بسیار گسترده ای از سلیقه و نیاز ها را پوشش دهی کرد.

به گونه‌ای که فروشندگان نیازی به مراجعه حضوری برای خرید عمده جوراب برای فروشگاه خود نداشته و فقط از طریق یک تماس می توانند انواع جوراب ها را سفارش دهند.

عرضه جوراب عمده در تولیدی جوراب کاراس

عرضه جوراب عمده در تولیدی جوراب کاراس ، جوراب ها دارای نقش بسیار مهمی روی سلامت پاها هستند. ‌با توجه به فصول مختلف سال و دمای هوا باید نوع مناسبی از جوراب را انتخاب نمود‌. در تولیدی جوراب عمده انواع مختلف جوراب تولید و به بازار عرضه می شود. نمونه های مختلفی از جوراب وجود دارند که در تولیدی عمده جوراب تولید می شوند که در اینجا به معرفی آن ها می پردازیم.

1_ خرید جوراب عمده کالج

خرید جوراب عمده کالج ، یکی دیگر از انواع جوراب هنگام استفاده از رویه جوراب پیدا نخواهد بود و برای کفش های کالج مناسب می باشد، جوراب کالج است. 

البته ممکن است از نظر عموم مردم برای پوشیدن کفش کالج نیازی به استفاده از جوراب نباشند. ولی نپوشیدن جوراب باعث بروز مشکلاتی مانند بوی بد و عرق کردن پا می شود.

تولید جوراب ، جوراب نانو

2_ خرید جوراب عمده سر پنجه

خرید جوراب عمده سرپنجه ، این جوراب فقط برای پوشاندن پنجه پا بوده و برای شادابی و راحتی انگشتان پا در کفش از آن ها استفاده می شود که فقط موجب پوشش دهی پنجه پا شده و در صورتی که کفش از بغل و پشت باز باشد، بقیه پا مشخص خواهد بود.

3_ خرید جوراب عمده ساق کوتاه (مچ پا)

خرید جوراب عمده ساق کوتاه ، این جوراب ها به گونه تولید می‌شوند که تا قوزک پا را پوشش خواهند داد. برای کفش های اسپرت استفاده از این سبک از جوراب ها به علت راحتی بیشتری که دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

جوراب مچی و مچ پا برای فصول گرم سال مناسب هستند و موجب می شود کمتر عرق کند. جوراب های ساق کوتاه در میان جوانان از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.

خرید جوراب

4_خرید جوراب عمده ساق دار

خرید جوراب عمده ساق‌دار ، در قسمت بالای جوراب ها حالت کش بافت وجود دارد و ساق پا را تا میزان زیادی پوشش می دهند. این سبک از جوراب ها در بیشتر جوراب های مردانه تولید می‌شود و از جمله جوراب هایی هستند که دارای استفاده زیاد در میان عموم مردم هستند.

5_ خرید جوراب عمده یک ربع

خرید جوراب عمده یک ربع ، معمولاً این جوراب ها تا بالای قوزک پا ادامه داشته و کمی بیشتر از مچ پا را پوشش خواهند داد. این جوراب ها نیز در میان جوانان از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و مثل جوراب های مچی در صورتی که با کفش های اسپرت استفاده شوند، موجب راحتی پا خواهد شد.

6_ خرید جوراب عمده شلواری

تولید و پخش جوراب ، تولید جوراب

خرید جوراب عمده شلواری ، جوراب شلواری ها دارای دو نوع جوراب شلواری ساده یا جوراب شلواری زنانه دکلته هستند. جوراب شلواری ساده که از کمر تا نوک انگشتان پا درد ادامه دارد از تنوع رنگی و مدل های بسیار زیادی برخوردار می باشند.

در واقع باید گفت که این جوراب ها تلفیق جوراب و شلوار هستند که جایگزین جوراب های ساق بلند شدند. نوع دیگری از این جوراب ها که از کمر تا مچ ادامه دارند و به ساق شلواری و ساپورت معروف هستند که امروزه از تنوع بسیار زیادی در میان خانم های جوان برخوردار هستند و دارای کاربرد زیادی می باشند.

در رابطه با جوراب شلواری دکلته باید گفت که این جوراب شلواری به صورت یک سر تولید می‌شود و دارای طراحی مناسب و بافتی یک دست است که موجب می شود که پوست بافتی صاف و یکدست پیدا کند.

در واقع باید گفت که یک پوشش کامل می ‌باشد که از ناحیه بالای سینه مثل یک لباس دکلته در تا قسمت روی انگشتان پا ادامه خواهد داشت. از این رو برای استفاده در زیر لباس های نیم تنه و یا لباس های مجلسی استفاده می شود. همچنین از این جوراب شلواری می توان برای کفش هایی که قسمت جلوی آن ها باز است و مانند صندل استفاده کرد.

7_خرید ساق شلواری عمده

خرید ساق شلواری عمده ،  نوعی جوراب شلواری می باشد که در آن قسمت مچ تا انگشتان پا وجود ندارد و از کمر تا مچ پا ادامه خواهد داشت. همچنین انواع کوتاه‌تر از آن نیز تولید می شود. احتمال دارد برای این که ساق شلواری به بالا کشیده نشود تا قسمت زیر پاشنه پا امتداد پیدا کند که به آن ساق شلواری رکابدار نیز گفته می شود.

ساق شلواری یک نوع پوشش مانند شلوار است که تمام پا را پوشانده و در میان دختران دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد. این پوشش نازک و چسبان کاملاً به پا چسبیده و از طرح ها و رنگ های متنوع برخوردار می باشد. همچنین تولید آن از طریق پارچه های مختلف صورت می گیرد.

8_ خرید جوراب عمده سه ربع

خرید جوراب عمده سه ربع ، این جوارب ها تا زیر زانو کشیده می‌شود، ولی به زانو نخواهد رسید. از جوراب های معمولی کمی بلند تر هستند. اکثر مردان از جوراب های سه ربع در دوران خدمت سربازی خود استفاده کرده اند.

این جوراب ها نسبتاً ضخیم و بلند هستند که تا زیر پوتین را به خوبی پوشش دهی می کند. همچنین جوراب هایی که برای فصول سرد سال بافته خواهد شد از این جوراب ها هستند.

9_ خرید جوراب عمده بالای زانو

خرید جوراب عمده بالای زانو ، این نوع جوراب ها تا بالای زانو را پوشش می‌دهد ولی به قسمت ران نخواهند رسید. از جمله کاربردهای این جوراب ها می توان به جوراب های ورزشی به خصوص جوراب های فوتبال اشاره کرد که همین سبک هستند.

10_ خرید جوراب عمده ساق بلند بالای ران

خرید جوراب عمده ساق بلند بالای ران ، این سبک از جوراب پوششی کش باف و تنگ است که برای پوشیدن ساق ها و ران پا مناسب هستند و یا برای تزیین ساق و ران پا به کار برده می شوند. این جچراب ها در میان خانم ها بسیار محبوب بوده و برای مجالس در زیر لباس مجلسی پوشیده می شود.‌

لیست قیمت خرید جوراب عمده

قیمت رنگ تعداد نام محصول
تماس بگیرید 6 رنگ متغیر خرید جوراب عمده فانتزی
تماس بگیرید 3 رنگ متغیر خرید جوراب عمده نانو
تماس بگیرید 7 رنگ متغیر خرید جوراب عمده زنانه
تماس بگیرید 3 رنگ متغیر خرید جوراب عمده مردانه
تماس بگیرید 5 رنگ متغیر خرید جوراب عمده عروسکی
تماس بگیرید 4 رنگ متغیر خرید جوراب عمده مچی
تماس بگیرید 2 رنگ متغیر خرید جوراب عمده کالج

محصولات مناسب برای خرید عمده جوراب

16 thoughts on “خرید جوراب عمده | خرید جوراب عمده در تهران | تولید و پخش جوراب عمده

  • saeid Ashouri says:

   سلام دوست عزیز خرید به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی در سایت نداریم لطفا برای خرید جوراب عمده تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

با ما در ارتباط باشید...

×