خرید جوراب | خرید جوراب عروسکی | خرید جوراب عمده

خرید جوراب تولیدی کاراس

خرید جوراب

خرید جوراب ، جوراب ها بخش بزرگی از پوشش را در بر دارند. اما با این حال هنوز هم بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند و در حین  خریدشان خیلی به جوراب فکر نمی کنند و آن را در لیست خرید هایشان قرار نمی دهند در صورتی که خرید جوراب مناسب برای پا بسیار مهم است. با خرید جوراب می توانید از عرق پاهای خود جلوگیری نمایید.

همچنین با پوشیدن جوراب می توانید پاهای خود را از ساییدگی در برابر بسیاری از موارد حفظ کنید. اما بسیار در خرید جوراب دقت کنید، زیرا یک جوراب نامناسب آسیب بدی را می تواند به پا وارد نماید. و این آسیب نه تنها به جسم بلکه می تواند روحیه شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل که خرید این البسه نیز همانند دیگر لباس ها بسیار حائز اهمیت است.

جوراب ها بخش آشکار در پوشش ما هستند بنابراین باید به آن بسیار اهمیت داد. خرید جوراب طرح دار می تواند برای آقایان گزینه ی بسیار مناسبی باشد. 

حتما دقت کنید که جوراب مناسب با سایز پاهای خود را خریداری کنید. جوراب باید نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی گشاد باید کاملا اندازه پا باشد، تا مشکل ایجاد ننماید.

برخی از افراد از بوی بد پا شاکی هستند برای همین برایشان خوب بودنجنس جوراب بسیار اهمیت دارد که پاهایشان بوی بد ندهد. این افراد هنگام خرید جوراب جوراب های نخی را انتخاب می کنند.

برای فصول سرد می توانید جوراب های پشمی را خریداری کنید همینطور می توانید خرید جوراب عمده انجام دهید. جوراب به حفظ رطوبت پاها کمک می کند. با خرید جوراب می توانید از حرکت نمودن آسان پاها در کفش مراقبت کنید.

محصولات ما

خرید انواع جوراب

 • خرید جوراب عمده
 • خرید نانو
 • خرید جوراب عروسکی
 • خرید جوراب فانتزی
 • خرید جوراب ورزشی
 • خرید جوراب مردانه
 • خرید جوراب زنانه
 • خرید جوراب دخترانه
 • خرید جوراب بچگانه
 • خرید جوراب شلواری
 • خرید جوراب زمستانی
 • خرید جوراب مچی
 • خرید جوراب کالج
 • خرید جوراب طبی
 • خرید جوراب واریس
خرید جوراب ، جوراب نانو

 

خرید جوراب عمده:

خرید جوراب عمده ، اگر که قصد خرید جوراب را دارید بهتر است خرید جوراب عمده را انجام دهید. زیرا بسیار به صرفه می باشد. اگر که می خواهید از قیمت جوراب ها برخوردار شوید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع گوناگونی از جوراب شلواری در بازار مطابق با سلیقه های مختلف و متعدد موجود است که هر کسی می تواند با هر سلیقه ای که دارد جوراب شلواری دلخواه خود را پیدا کند.

جوراب شلواری یک مدل شلوار چسبیده شده به جوراب است که می تواند ضخیم و یا نازک باشد.  اگر به دنبال خرید جوراب  شلواری فانتزی عمده هستید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.با خرید جوراب شلواری فانتزی از کاراس کیفیت خوب را تجربه کنید.
خرید جوراب عمده با کیفیت فوق العاده را از ما بخواهید.

خرید جوراب عمده

خرید جوراب عمده بسیار به صرفه تر است زیرا از خرید جوراب به صورت تکی ارزان تر می باشد.

خرید یک جفت جوراب مناسب، احساسات را در شما بسیار تغییر می دهد. جوراب ها کوچک ترین و ساده ترین پوشاک در بین خانم ها و آقایان هستند، ولی نباید انتخاب آن را بی‌ارزش شمرد زیرا که این جزء کوچک از پوشاک نقش اساسی را در استایل شما ایفا می کند.

اهمیت خرید جوراب

اهمیت خرید جوراب ، پای انسان یکی از اعضایی است که بسیار عرق می کند.  در پا بیش از 250000 غده تعریق وجود دارد. به همین دلیل است که وقتی پا توسط کفش و یا جوراب پوشانده می شود عرق می  کند و در مواردی بوی بدی به خود می گیرد. تعریق پا علاوه بر اینکه می تواند بر ری سلامتی پا تاثیرات منفی بگذارد، می تواند کفش های گران قیمت را نیز خراب کند.

به همین دلایل است که گاهی اهمیت خرید  یک جفت  جوراب  خوب از کفش خوب بالاتر می رود. در صورتی که جوراب مناسبی خریداری کنید قبل از رسیدن باکتری ها به پا هوا در آن جریان پیدا می کند و از بوی نامطبوع جلوگیری می کند.

خرید جوراب مناسب بسیار می تواند در گرم نگه داشتن پای شما در سرما مناسب باشد و همینطور می تواند در گرما بهداشت را به پای شما ببخشد و از بوی نامطبوع جلوگیری کند. خرید جوراب نانو یکی از روشهای جلوگیری از بوی نامطبوع می باشد.

خرید جوراب عروسکی

خرید جوراب عروسکی ، با خرید جوراب عروسکی می توانید استایل خود را جذاب تر کنید و بیشتر دختران جوان از این مدل جوراب ها استقبال می کنند، زیرا بسیاری از افراد به شدت به دنبال جوراب عروسکی هستند.

خرید جوراب عروسکی امروزه بسیار رواج یافته است . جوراب عروسکی کوتاه از جنس ابریشم می باشد و قرن های زیادی می شود که در کشورهایی همانند چین و ژاپن مورد استفاده مردم قرار می گیرند . هر چه جلوتر رفتیم جوراب های ساق کوتاه در کشور اروپا جای خود را به جوراب های ساق بلند دادند .

جوراب ها از انواع گوناگونی برخوردار هستند که هر کدامشان برای تیپ و استایل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین مدل های جوراب ، همین جوراب  های عروسکی هستند .

خرید جوراب فانتزی

خرید جوراب فانتزی ، اگر به پوشش یک دهه گذشته دقت کنیم، می بینیم که لباس ها به اکثرابه دو دسته سفید و مشکی تبدیل می شد. اما امروزه سلیقه ها متفاوت شده و رنگ های شاد و متنوعی را در سطح خیابان ملاحظه می کنیم. با تولید جوراب های فانتزی، تنوع در طرح و بافت جوراب ها افزایش یاقت و بازار خرید جوراب را به رقابت با یکدیگر واداشت.

جوراب نانو زنانه ، خرید جوراب
تولیدی جوراب ، خرید جوراب نانو
خرید جوراب عمده ، جوراب نانو

خرید جوراب دخترانه فانتزی

خرید جوراب دخترانه فانتزی، برخی از جوراب دخترانه فانتزی همانند مدل خال خالی که در انواع رنگ ها مختلف موجود است را می توانید با شلوار جین های کوتاه به راحتی ست کنید و از یک استایل منحصر به فرد برخوردار شوید.

جوراب دخترانه فانتزی اکثرا از جنس نخ پلی آمید هستند و ضد عرق است.

در انواع مدل های ساق بلند و ساق کوتاه وجود دارد. اگر به دنبال طرح های خاصی از جوراب دخترانه فانتزی هستید حتما به سایت کاراس مراجعه کنید.

خرید جوراب ورزشی

خرید جوراب ورزشی ، این جوراب ها با جوراب هایی که به صورت روز مره از آن ها استفاده می شود، کمی متفاوت است. این جوراب ها وظیفه ای بیش تر از گرم نگه داشتن پا را بر عهده دارند. هنگام خرید جوراب ورزشی باید این نکته در نظر داشت که هر ورزش جوراب مخصوص به خود را می طلبد.

اولین نکته هنگام خرید جوراب ورزشی توجه به سایز و اندازه محصول است. متاسفانه حتی برخی ورزشکاران حرفه ای نیز گمان می کنند که سایز همه جوراب ها براساس یک معیار جهانی تولید می شود، که یک اشتباه بارز است.

فراموش نکنید که جوراب با راحتی پا ارتباط مستقیمی دارد و نهایتا راحتی پا در داخل کفش تان نیز سبب بهبود عملکرد ورزشی تان خواهد شد.

خرید جوراب ورزشی زنانه

خرید جوراب ورزشی زنانه ، این جوراب ها از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند که آن ها را برای ورزش کردن مناسب می کنند. به طور کلی جوراب های ورزشی از تعریق زیاد پا جلوگیری کرده و متناسب با ورزش مورد نظر اندازه و طول متفاوتی دارند، برای مثال جوراب مخصوص اسکی با جوراب هایی که برای ورزش فوتبال به کار می رود متفاوت است.

مزایای خرید جوراب ورزشی مناسب

مزایای خرید جوراب ورزشی مناسب ، با خرید جوراب های ورزشی می توانید از تاول های احتمالی در نواحی پای خود که ممکن است در حین ورزش کردن به وجود آیند جلوگیری کنید. تولید این جوراب ها گاهی به منظور گرم نگه داشتن پا و یا حفظ آن در برابر ضربه های احتمالی صورت می گیرد. پس برای  خرید جوراب مناسب برای ورزش تخصصی خود همه جوانب را مدنظر قرار دهید.

خرید جوراب مردانه

خرید جوراب مردانه ، جوراب یکی از مهم ترین نقش ها را در استایل مردانه دارا می باشد . اما با این حال در بسیاری از مواقع اصلا مورد توجه قرار نمی گیرد . به همین خاطر است که بسیاری از افراد فکر می کنند که انتخاب جوراب از اصول خاصی برخوردار نمی باشد.

در زمان خرید جوراب مردانه باید به نکاتی همانند: رنگ جوراب مردانه ، اندازه ساق جوراب مردانه، جنس جوراب مردانه، طرح و نقش جوراب مردانه و سایز جوراب جزو مواردی هستند که باید بسیار به آن دقت نمایید. بسیاری آقایان در زمان ست نمودن و خرید جوراب مردانه برای کت و شلوار مشکل دارند، اگر به اصول خرید جوراب که در بالا ذکر شد دقت کنید انتخاب آسان می شود. جوراب را باید با شلوار ست کنید.

رنگ جوراب را کمی تیره تر از کت و شلوارتان بگیرید. البته بهتر است که با کت و شلوار جوراب ساق بلند بپوشید، تا وقتی که می نشینید پاهایتان دیده نشود. به عنوان مثال برای خرید جوراب مردانه مناسب کت و شلوار رنگ مشکی می توانید از یک جوراب ساق بلند مشکی یا زغالی که از جنس کشمیر هستند، به کار ببرید.

خرید جوراب  زنانه

خرید جوراب زنانه ، جوراب ها همانطور که گفتیم نقش بسیارمهمی در سلامت و زیبایی شما دارد. پیاده روی های طولانی و خسته کننده، شیک و جذاب بودن، خستگی در محیط کاری و بسیاری از عوامل دیگر اهمیت خرید جوراب را افزایش می دهد. باید تشخیص دهید که خرید جوراب برای یک میهمانی مجلسی با رفتن به پیک نیک متفاوت است. با در نظر گرفتن این نکات کوچک به راحتی می توانید در خرید و تهیه جوراب بهترین عملکرد را داشته باشید.

خرید جوراب زنانه

خرید جوراب دخترانه

خرید جوراب دخترانه ، با خرید جوراب دخترانه پوشش دختران خود را تکمیل کنید. بافت جوراب از مراحل بسیار زیادی برخوردار است که اولین مرحله آن قرار گرفتن نخ ها بر روی دستگاه های گردباف می باشد. سپس این دستگاه طبق الگو به بافت جوراب به شکل چرخشی می پردازد.

دستگاه های بافندگی جوراب به شکل دوار و چرخشی این کار صورت می پذیرد. خرید جوراب دخترانه در مدل های گوناگون بعد از بافت به وسیله ی دستگاه ها صورت می گیرد. بسیاری از مدل های جوراب نام هایی عبارت است از: جوراب مجلسی، پاپوش، ساق کوتاه، بافتنی ضخیم، روفرشی، زنانه ساق بلند، دخترانه ساق بلند را برخوردار هستند.

مواد به کار رفته در جوراب

در راحتی پوشش جوراب، جنس جوراب ها تاثیر به سزایی دارند. مواد اولیه مورد استفاده در تولید جوراب برای اکثر جوراب ها نخ، پلی استر، نایلون، ابریشم و … می باشد. حال جورابی مناسب است که پنبه بیش تری در آن استفاده شود. پنبه در جوراب باعث راحتی می شود و همینطور دارای خاصیتی است که پا را خنک نگه می دارد و از تعرق بیش از حد جلوگیری می کند.

بنابراین برای خرید جوراب های زنانه ورزشی باید از جورابی استفاده کنید که درصد پنبه آن بالا باشد. پنبه از تعرق پا جلوگیری می کند اما مواد دیگری مانند پلی استر و اکریلیک و یا نایلون بسیار نازک هستند و بیش تر موجب تعریق پا می شود. این جوراب ها بیش تر در مواقعی که از کفش های چرمی استفاده می شود کاربرد دارند.

الیاف دیگری نیز وجود دارند که طبیعی بوده مانند Merino که از تعریق پا جلوگیری می کنند و نوعی ضد باکتری هستند.

خرید جوراب نانو
خرید جوراب

خرید جوراب های مخفی

خرید جوراب های مخفی ، دسته ای از جوراب ها هستند که هنگام پوشیدن در کفش مخفی می شوند. اگر از لباس های مجلسی استفاده می کنید بهتر است که از این جوراب ها استفاده کنید تا مچ پای شما توسط جوراب احاطه نشود.

خرید جوراب عمده

25 thoughts on “خرید جوراب | خرید جوراب عروسکی | خرید جوراب عمده

  • saeid Ashouri says:

   سلام برای دریافت اطلاعات خرید جوراب عمده با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 1. Pingback: لوله سپند | قیمت لوله سپند | تولید کننده لوله سپند

 2. Pingback: فروش لوله گالوانیزه سرد پی جی 21 | لوله گالوانیزه برق pg

  • saeid Ashouri says:

   سلام تا جایی که شرکت قادر به انجام این کار باشد بله و می توانید با فرستادن طرح مورد نظر خود برای شرکت منتظر تایید نهایی آن باشید

  • saeid Ashouri says:

   سلام و درود دوست عزیز شرکت ما فعلا خرید جوراب به صورت تکی را متوقف کرده ولی برخی از کارها به صورت تکی به فروش می رسد که می توانید در واتساپ پیام داده و از لیست این محصولات آگاه شوید.

  • saeid Ashouri says:

   سلام
   بببینید با توجه به غده های بسیاری که در پا وجود دارداین قسمت از بدن در روز تعرق زیادی انجام می دهد کخ در بسیاری از مواقع این تعرق در پا حس نمی شود. حالا جورابی برای خرید مناسب است که در قدم اول جریان هوا را به خوبی بتواند بین پا منتقل کند و با این کار تا حد زیادی از تعرق پا جلوگیری می کند. در قدم دوم یک جوراب خوب جورابی است که بنواند تا حد زیادی از این تعرق را به خود جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

با ما در ارتباط باشید...

×