مزایای خرید جوراب نانو واقعی چیست؟

خرید جوراب نانو

جوراب نانو ، امروزه یکی از شناخته شده ترین محصولات نانویی کشور جوراب های نانو هستند که در سطح بازار های کشور بسیار نام آن ها برده می شود. اما سوالی ایجاد می شود که آیا با وجود بازار گرم اجناس تقلبی تا به امروز مردم چقدر با جوراب نانو اصل آشنایی دارند؟

تولیدی جوراب نانو

تولیدی جوراب نانو ، به تازگی در برخی از تولیدی های جوراب نانو از نخ های حاوی نانو ذرات اکسید روی استفاده می کنند که در مقایسه با نانو ذرات نقره که یکی دیگ از نانو ذرات مورد استفاده در این صنعت هستند کاربردی تر و مفید تر هستند. این مواد در تولید جوراب نانو خاصیت ضد باکتریایی دارند وبرای بهداشت پوست مفید و با محیط نیز سازگاری دارند. علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال شما می توانید با خرید جوراب نانو ذرات اکسید روی از خواصی مانند ضد اشعه فرابنقش، زود خشک شونده و جذب رطوبت بهره مند شوید.

متاسفانه امروزه بسیاری از تولیدکنندگان جوراب بدون داشتن آگاهی لازم برای تلید جوراب و بدون داشتن تاییدیه های لازم تنها برای فروش بیش تر نام نانو را بر روی محصولات خود درج می کنند و به راحتی محصولات خود را به فروش می رسانند. این در حالی است که محصولات آن ها از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و پس از چند بار شسشو خاصیت ابتدایی خود را از دست می دهند، در حالی که جوراب های نانو اصل پس از چندین مرتبه شستشو حتی بدون مواد شوینده خاصیت بهداشتی خود را از دست نمی دهند.

در حالی که جوراب های نانو اصل پس از چندین مرتبه شستشو حتی بدون مواد شوینده خاصیت بهداشتی خود را از دست نمی دهند.

از آنجا که برای شناسایی جوراب های نانو نساز به تجهیزات آزمایشگاهی است و مصرف کنندگان به آن دسترسی ندارند، شناخت نام و نشان شرکت های معتبر که دارای گواهی های لازم هستند می تواند خیاال آن ها را از اصل بودن و کیفیت محصول مورد نظر جمع می کند.

به دلیلی تولید نخ های جوراب نانو در دمای 250 درجه سانتی گراد، حتی پس از 100 بار شستشو با آب جوش خواص نانویی آن ها از بین نمی رود.

خرید جوراب نانو

خواص خرید جوراب نانو

خرید جوراب نانو ، از مزیت های متعددی برخوردارتان می سازد. از جمله این خواص می توان به : ضد حساسیت بودن، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد بو اشاره کرد.

وجود تعداد بسیار زیادی غده ععروقی در پا باعث می شود تا این عضو از بدن در حالت پوشیده شدن توسط کفش و یا جوراب در روز چندین لیتر عرق تولید کند. تولید عرق در پا تولید باکتری در پا را هشدار می دهد که می تواند سلامت پا شما را از نظر پوستی تهدید کند. خرید جوراب نانو یکی از راه هایی است که امروزه پزشکان برای جلوگیری از بروز مشکلات پوستی پیشنهاد می دهند.

تولیدی جوراب کاراس با ارائه و تولید جوراب های نانو در طرح ها و زنگ های متنوع توانسته است تا هر سلیقه ای را به تولیدات خود جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

با ما در ارتباط باشید...

×