خرید جوراب نانو مردانه

خرید جوراب نانو

خرید جوراب نانو مردانه ، مردان به دلیلی شاغل بودن و گذراندن بیش تر اوقات خود در بیرون از منزل، یکی از مشتریان ثابت خرید جوراب هستند. مردان در فصول سرد سال با خرید جوراب های کلفت سعی در گرم کردن خود دارند و همینطور در تابستان با پوشیدن جوراب های نازک احساس راحتی می کنند.

جوراب نانو و تولید آن در این صنعت دارای محبوبیت ویژه ای است که در ادامه بیش تر به آن می پردازیم.

تولید جوراب نانو

تولید جوراب نانو ، فناوری نانو امروزه به عنوان یکی از دستاوردهای علمی مهم در اکثر صنایع ظاهر شده است. در صنعت پوشاک به خصوص تولید جوراب از این فناوری استفاده می شود.

جوراب های نانو که توسط نانو ذرات به جوراب ها بهبود می بخشند، باعث جلوگیری از رشد باکتری ها و میکروب در پا می شود و از چرب و بد بو شدن پا جلوگیری می کند.

برای تولید جوراب نانو از هرگونه مواد حساسیت زا استفاده نمی شود. این جوراب ها بهداشت عمومی را تضمین می کنند. خاصیت ضد باکتریایی این جوراب ها دلیلی است بر اینکه از بوی نامطبوع پا نیز جلوگیری می کنند.

برای شست و شوی جوراب نانو به مواد شوینده قوی نیازی نیست. نکته لازم به ذکر این است که این جوراب ها در هنگام ورزش تعادل دمایی بسیار خوبی بین پا و محیط در هنگام ورزش ایجاد می کنند.

تولیدی جوراب نانو در مناطق مختلفی از تهران وجود دارد. تولیدی جوراب کاراس یکی زا مراکز معتبر تولید و پخش جوراب نانو است که برای اطلاعات بیش تر به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

خرید جوراب نانو در تهران

جوراب مردانه نانو عطری

جوراب مردانه نانو عطری ، از نانو ذرات نقره تولید می شود. در این جوراب ها از رایحه های عطری استفاده می شود و به دلیل خاصیت ضد باکتریایی که دارند، برای مصارف بهداشتی، درمانی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. نانو ذرات موجود در الیاف این جوراب ها در رویایی با باکتری ها و قارچ ها از رشد آن ها جلوگیری می کند و تنفس را برایشان مختل می کند.

نانو ذرات با تاثیر بسیار بالایی که بر باکتری ها دارند، غیر سمی نیز بوده و برای بدن غیر محرک هستند. علاوه بر این ها جوراب نانو با محیط سازگاری ویژه ای دارد.

کاربرد خرید جوراب نانو مردانه عطری

کاربرد خرید جوراب نانو مردانه عطری ، این دسته ا جوراب ها با جدیدترین روش های ممکن به تولید می رسند. جوراب های نانو در همه شرایط قابل استفاده بوده و تاثیر خود را می گذارند. برای مثال در زمستان پاها را گرم نگه می دارند و هنگام ورزش و یا در تابستان، جریان هوا را به خوبی به پا منتقل می کند و احساس طراوت را برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین جوراب ها از الیاف طبیعی مانند پنبه و یا بامبو به دست می آیند. چون این الیاف ارگانیک بوده و عرق را به خود جذب می کنند، مانع ایجاد بوی بد در پا می شوند.

شما می توانید برای خرید جوراب به تولیدی جوراب کاراس مراجعه کرده و از بعترین کالاهای ما استفاده کنید.

خرید جوراب نانو

بزرگ ترین مراکز تولید و پخش جوراب در تهران

جوراب های مردانه توسط عمده فروشی ها در بازار بزرگ تهران به فروش می رسند. تولیدی جوراب کاراس نیز یکی از معتبرترین مراکز تولید و پخش جوراب می باشد. این تولیدی با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا، توسط دستگاه های فوق پیشرفته و همینطور کمک و یاری افراد با تجربه و کارکشته جوراب های با کیفیتی را روانه بازار می کند.

قیمت جوراب نانو عطری مردانه

قیمت جوراب نانو عطری مردانه ، جوراب های نانو نسبت به جوراب های معمولی گرانتر و قیمت بالایی دارند. قیمت خرید جوراب های نانو متفاوت می باشد به دلیل اینکه مواد اولیه مورد استفاده آن ها با هم متفاوت می باشد. قیمت خرید بالای جوراب نانو به خاصیت هایی است که ذکر کردیم و این خواص در جوراب های معمولی دیده نمی شود. حتی گاهی مشاهده شده که افرادی که از جوراب های عادی استفاده می کنند بعد از مدتی شاهد بیماری های پوستی در پا و یا حساسیت می شوند.

2 thoughts on “خرید جوراب نانو مردانه

    • saeid Ashouri says:

      سلام
      در جوراب نانو از برخی رایحه ها استفاده می کنند هنگام تولید جوراب نانو ولی در جوراب های نانو معمولی این اتفاق نمی افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

با ما در ارتباط باشید...

×