راهنمای تولید جوراب

تولید و پخش جوراب

در کشور ایران تولید جوراب از جمله فعالیت های پرپتانسیل در صنعت پوشاک است. تولید جوراب جزو کسب و کارهایی می باشد که اگر براساس اصول و استاندارد ها شکل بگیرد. مدیریت خوبی بر روی آن صورت بگیرد درآمد بسیار خوبی را دارا خواهد بود. تولید جوراب دارای چند مراحل و سیر کلی می باشد که شامل:

1-بافت جوراب

2-دوخت و دوز جوراب

3-شستن یا رنگرزی

4-لوگو و گلدوزی

5-قالب دهی جوراب

6-بازرسی و رفع عیوب

7-بسته بندی جوراب

خرید جوراب نانو

مرحله بافت در این قسمت نخ ها بر روی دستگاه بافت جوراب قرار می دهند و براساس الگوی کلی که برنامه ریزی شده اند. شروع به چرخش و بافت می نمایند. با توجه به کیفیت تکنولوژی دستگاه های جوراب بافی، سرعت و دقت و کیفیت بافت جوراب متغیر است. 

بعد از بافت جوراب در مواقع نیاز پنجه گیری، زیگزال و پس دوزی بر روی آن ها انجام می گیرد و درزها و موارد جزئی دوخته می شوند. از مزایای بسیار خوب تولید جوراب، کم بودن درزها و مراحل دوخت می باشد اما بیشترین کارهای جوراب توسط ماشین آلات بافت انجام می گردد.

شستن و یا رنگرزی در جوراب برای تثبیت آبرفت و شکل ظاهری ، شسته می شده و خشک می شوند. این شست و شو بدون مواد شوینده صورت میپذیرد. جوراب ها اگر که به شکل خام بافته بشوند. تثبیت آن ها در زمان رنگرزی انجام می شود.

بعد از گذراندن این مراحل یک طرح و لوگو بر روی جوراب ها گلدوزی می گردد. در مرحله قالب دهی به جوراب به وسیله ی گرما و بخار و با استفاده از قالب تخت شیشه ای و یا فلزی که به شکل پا هستند و از ظاهر صاف و شکل مناسب برخوردار است. به کار می برند.

مواد لازم برای تولیدی جوراب:

برای این که بتوانید یک تولیدی جوراب راه اندازی نمایید احتیاج به مکان متناسب با گستردگی و مدل تولید جوراب بستگی دارد، می توانید یک تولیدی جوراب با متراژ 20 متر نیز راه اندازی کنید.

دومین وسیله ای که برای دارا بودن تولیدی جوراب لازم است به تعدادی گردباف جوراب لازم دارید و مدل این گردباف ها بستگی به این دارد که چه نوع جوراب و با چه کیفیتی را بخواهید تولید کنید.

به یک چرخ خیاطی سردوز و یک چرخ پس دوز برای پاچه ی جوراب نیز لازم دارید.

در آخر اگر بخواهید آپشن هایی را به جوراب خود اضافه نمایید به یک چرخ راسته دوز، دستگاه گلدوزی، مخزن شست و شو و خشک کن، دستگاه های پکینگ و بسته بندی نیاز است. نحوه تولید و پخش جوراب نیز جزو کارهایی می باشد که در موفقیت تولیدی جوراب موثر می باشد.

تولید و پخش جوراب ، تولید جوراب

دستگاه های جوراب بافی دارای انواع گوناگونی هستند که عبارت است از: دستگاه جوراب بافی کامپیوتری و دستگاه جوراب بافی مکانیکی که هر کدام از ویژگی های منحصر به فرد خودشان برخوردار هستند.

با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری می توان هر مدل جوراب دلخواه خود را به دست آورد. کاربری این دستگاه فوق العاده آسان است.

دستگاه جوراب بافی مکانیکی از قیمت پایینی برخوردار می باشد ولی ضایعات زیادی را دارا است. کار نمودن با آن مقداری سخت می باشد.

برای خرید جوراب حتما به نکاتی از این قبیل که دوخت آن چطور است و حتما مناسب و اندازه پاهایتان باشد. خرید جوراب همانند دیگر پوشش ها از واجبات است که باید در خرید آن دقت کنید.

خرید جوراب عمده با قیمت های مناسب را از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

با ما در ارتباط باشید...

×